topteam Живовляк top, 800 г

Популярна билка при кашлица

€ 18,59

(€ 23,24 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 800 г

Още 1 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подпомага дихателната система
  • Високо качество

Често се купува заедно с KERALIT KERALIT Strahl-Liquide, 250 мл

topteam Живовляк top, 800 г € 18,59 (€ 23,24 / кг)
KERALIT KERALIT Strahl-Liquide, 250 мл € 17,69 (€ 70,76 / л)
Обща цена: € 36,28
Описание

Живовлякът е известен със своите противовъзпалителни, потискащи кашлицата и спазмолитични свойства. Поради това често се използва за подпомагане на дихателната система.

Препоръка за хранене:

за животно с тегло 600 кг на ден: 30-50 г

Една пълна супена лъжица съответства на приблизително 7 г.

Арт.-№: NOF-4041
Съдържание: 800 г
EAN: 649812583662
Номер на производителя: 4041
Марки: topteam
Декларация за фуражи: Допълнителна храна
Съхранение: Съхранявайте далеч от аромати, Дръжте плътно затворен, Съхранявайте на сухо място
Област на приложение: Дихателни пътища
Състав

100 % Живовляк

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Friedrichs Futterscheine, Die Marchfelderstrasse 9, 2281, Raasdorf, Австрия, topteam@pferdenahrung.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за topteam Живовляк top

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder