Ewalia Цинков крем с лайка, 100 г

При рани и протриване.

€ 19,99

(€ 199,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Естествено и без химикали
  • С ланолин и пчелен восък
  • Без консерванти

Често се купува заедно с Ewalia Билково масло за копита, 400 мл

Ewalia Цинков крем с лайка, 100 г € 19,99 (€ 199,90 / кг)
Ewalia Билково масло за копита, 400 мл € 21,99 (€ 54,98 / л)
Обща цена: € 41,98
Описание

Кремът EWALIA с лайка и цинк се грижи за рани и протриване. Лайката има подхранващо, лечебно и дезинфекциращо действие. Цинкът успокоява и се грижи за кожата.

Арт.-№: EW-2007
Съдържание: 100 г
EAN: 9120088912079
Номер на производителя: 2007
Марки: Ewalia
Състав

Екстракт от масло от лайка, Цинк, Вълнена мазнина, Пчелен восък

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: EWALIA GmbH, Industriestraße 18, 8321, St. Margarethen an der Raab, Австрия, office@ewalia.at, www.ewalia.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Ewalia Цинков крем с лайка

5,0 от 5 звезди
5 звезди
3 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

3 оценки