Effol Hair Root Liquid, 500 мл

Течност за гривата и корените

€ 15,99

(€ 31,98 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • С активна съставка кофеин
  • Регенерира гривата
  • Идеален след нанасяне на лосион за кожа

Често се купува заедно с Effol Лосион за кожа, 500 мл

Effol Hair Root Liquid, 500 мл € 15,99 (€ 31,98 / л)
Effol Лосион за кожа, 500 мл € 18,99 (€ 37,98 / л)
Обща цена: € 34,98
Описание

Течността за корените на гривата с активната съставка кофеин, която е доказана в продуктите за грижа за косата, регенерира и е идеална след нанасяне на лосион за кожа.

Намалява образуването на пърхот, укрепва корените и подпомага здравословния растеж на дългата грива.

Съвети за приложение:
Засегнатите части от гривата или опашката се масажират директно; образуването на пърхот намалява забележимо само след три до четири нанасяния.

Арт.-№: EMM-11263500
Съдържание: 500 мл
EAN: 4102460126354
Номер на производителя: 11263500
Марки: Effol
Област на приложение: Лятна екзема
Състав

урея, кофеин

Предупреждения за опасност и препоръки за безопасност
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02

Сигнална дума: Внимание

Препоръки за безопасност:

  • P101 - При необходимост от медицинска помощ, носете опаковката или етикета на продукта.
  • P102 - Да се съхранява извън обсега на деца.
  • P210 - Да се пази от топлина, нагорещени повърхности, искри, открит пламък, и други източници на запалване. Тютюнопушенето забранено.
  • P501 - Изхвърляйте съдържанието / контейнерите в съответствие с местните / национални разпоредби.

Предупреждения за опасност:

  • H226 - Запалими течност и пари.
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Schweizer-Effax GmbH, Westring 24, 48356, Nordwalde, Германия, b2b.schweizer-effax.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Effol Hair Root Liquid

2 клиентски рецензии на други езици

4,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (50%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
1 (50%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.