Stiefel Top Wash, 500 мл

За чувствителни коне

€ 10,29

(€ 20,58 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Шампоан за грижа с екстракт от лайка
  • Съобразен с pH на коня
  • Препоръчва се в комбинация с Stiefel Eczem Protect

Често се купува заедно с Stiefel RP1 Гел против насекоми, 500 мл

Stiefel Top Wash, 500 мл € 10,29 (€ 20,58 / л)
Stiefel RP1 Гел против насекоми, 500 мл € 18,59 (€ 37,18 / л)
Обща цена: € 28,88
Описание

Stiefel Top Wash е висококачествен шампоан за грижа с екстракт от лайка. Stiefel Top Wash е точно съобразен с pH стойността на коня и следователно е подходящ и за чувствителни коне, които са склонни да имат кожни проблеми или кожни раздразнения. Препоръчваме да използвате Stiefel Top Wash в комбинация със Stiefel Eczem Protect за постигане на оптимална ефективност.

Начин на употреба:
Масажирайте Stiefel Top Wash директно в мократа козина, гривата или опашката или разтворете количество с размер на орех в 10 литра вода за нанасяне на голяма площ. След това го изплакнете внимателно.

Забележка:
Само за външна употреба. Съхранявайте продуктите за грижа на хладно и сухо място, далеч от пряка слънчева светлина. В случай на контакт с очите, изплакнете с чиста вода. Не поглъщайте. Съхранявайте далеч от малки деца. Билковите екстракти могат да причинят алергични реакции.
Съдържа анионни повърхностноактивни вещества <5%, нейонни повърхностноактивни вещества <5%.

Арт.-№: Xin-IN-ST009041
Съдържание: 500 мл
EAN: 4037877090410
Номер на производителя: ST009041
Марки: Stiefel
Област на приложение: Кожа и козина, Копита и рога
Съставки (INCI)

Aqua, Mipa-Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Soyamide Dea, Ethanol, Aqua, Matricaria Chamomilla, Dimethiconol And Sodium Dodecylbenzenesulphonate, C11-15 Pareth-12, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 19140, CI 16255, Citricacid

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Innopha GmbH, Walther-Nothelfer-Str. 7, 66687 , Wadern, Германия, www.innopha.de/de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Stiefel Top Wash

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.