HEY Sport Активен почистващ препарат на пяна, 250 мл

Почистваща пяна за каски, обувки и още

€ 15,19 € 15,99 -5%

(€ 60,76 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Премахва замърсявания и миризми
  • Нежен към материалите

Често се купува заедно с HEY Sport Beeswax Proof, 150 мл

HEY Sport Активен почистващ препарат на пяна, 250 мл € 15,19 (€ 60,76 / л)
HEY Sport Beeswax Proof, 150 мл € 8,54 (€ 56,93 / л)
Обща цена: € 23,73
Описание

Почистващият препарат с пяна HEY Sport ви помага да почистите екипировката си, която не винаги е подходяща за пералня. Той нежно премахва замърсяванията и неутрализира миризмите върху предмети като каски, обувки, раници и предпазни жилетки, без да уврежда материала.

Арт.-№: EMM-20662000
Съдържание: 250 мл
EAN: 4102460206629
Номер на производителя: 20662000
Марки: HEY Sport
Състав

Glycereth-6-Cocoate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Glycerin, Sodium benzoate, Benzisothiazolinone, pyrithione sodium (innm) (2)

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Schweizer-Effax GmbH, Westring 24, 48356, Nordwalde, Германия, b2b.schweizer-effax.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за HEY Sport Активен почистващ препарат на пяна