Cavalor FreeBute Gel, 2 л - с помпа

За натоварени мускули, стави и сухожилия

€ 237,99

(€ 119,00 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 2 л - с помпа

Още 9 броя на склад

Безплатна доставка до вторник, 13. октомври, ако поръчате до неделя на 23:59 .

България: Безплатна стандартна доставка
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Натурални съставки
  • 8 етерични масла
  • Попива бързо

Често се купува заедно с Cavalor Dry Feet natural, 250 мл

Cavalor FreeBute Gel, 2 л - с помпа € 237,99 (€ 119,00 / л)
Cavalor Dry Feet natural, 250 мл € 24,99 (€ 99,96 / л)
Обща цена: € 262,98
Описание

FreeBute Gel се състои от естествени съставки и е подходящ за употреба при подути крака, болки в ставите, чувствителни или натоварени мускули и сухожилия.

Уникалната смес съдържа 8 етерични масла. Те включват евкалипт, лавандула и чаено дърво, които са известни със своите релаксиращи, охлаждащи и успокояващи ефекти.

Гелът има приятен охлаждащ ефект, а след това затопля. Благодарение на хидрогела FreeBute прониква бързо в кожата.

Препоръчителна употреба:

  • Втрийте Cavalor FreeBute Gel всеки ден или поне 1,5 часа преди яздене, за да разхлабите и отпуснете мускулите.
  • Използвайте Cavalor FreeBute Gel два пъти на ден, за да ускорите заздравяването на спортни травми.
  • Използвайте Cavalor FreeBute Gel, за да освободите стресираните конски крака от токсините по-бързо.
Арт.-№: AGA-472425
Съдържание: 2 л
EAN: 5425016902219
Номер на производителя: 472425
Марки: Cavalor
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Nutriquine N.V., Booiebos 6c/8, 9031, Drongen, Белгия, info@cavalor.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Cavalor FreeBute Gel

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder