Absorbine UltraShield Black, 950 мл

Екологичен спрей за конюшни срещу насекоми и кърлежи

€ 54,99

(€ 57,88 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 950 мл

На склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Надеждна защита в обора
  • Срещу мухи, кърлежи и комари
  • Свеж аромат на алое и лимон

Често се купува заедно с Starhorse Zink Organic, 900 г

Absorbine UltraShield Black, 950 мл € 54,99 (€ 57,88 / л)
Starhorse Zink Organic, 900 г € 27,99 (€ 31,10 / кг)
Обща цена: € 82,98
Описание

Осигурете спокойна и свободна от насекоми среда в конюшнята или на мястото за спане на кучето с спрея за околното пространство на Absorbine.

  • Оптимална защита срещу мухи, комари и кърлежи
  • Специално за конюшни. Подходящ и за местата за спане на кучета
  • Оставя свеж аромат на алое и цитронела

Начин на употреба:

В конюшни:
Дръжте опаковката в изправено положение и я разклатете добре преди употреба. Напръскайте повърхността от разстояние около 30 см. Използвайте около 60 мл на 6 м² площ.

За местата за спане на кучета:
Напръскайте по первазите, прозоречните и вратите рамки, както и по пукнатините по стените и определени участъци от пода. Напръскайте старата възглавница или я сменете с нова.

ВАЖНО:
Продуктът не трябва да се прилага директно върху кожата или върху животното.


Absorbine UltraShield Black е вашият надежден партньор за целенасочена защита от насекоми в обкръжението на вашите животни. Като един от най-продаваните продукти за защита от насекоми в САЩ, той осигурява защита срещу различни вредители като мухи, комари и кърлежи. Той е разработен специално като спрей за конюшни и подобни помещения, както и за местата за спане на кучетата, за да поддържате хигиената на околната среда и да осигурите на животните си спокойна почивка.

Формулата на водна основа е готова за употреба и не се налага да се смесва. Освен силното си отблъскващо действие, спреят впечатлява с приятен аромат на алое, ланолин и лимон, който осигурява свежа атмосфера в конюшнята.


Арт.-№: BR-429610
Съдържание: 950 мл
EAN: 011444203018
Номер на производителя: 429610
Марки: Absorbine
Форма на прием: Течност, спрей
Предупреждения: Избягвайте контакт с очите и лигавиците, Избягвайте контакт с очите и при необходимост изплакнете обилно с вода, Съдържа опасни химикали, които не трябва да влизат в контакт с никоя част на тялото, особено с очите и устата, Не насочвайте към очите или лицето, Не използвайте близо до очите
Използвайте биоцидите предпазливо. Преди употреба винаги четете етикета и информацията за продукта.
Концентрация на активна съставка
Концентрация на активна съставка на 1 кг
3-Phenoxybenzyl (1RS,3RS;1RS,3SR)-3- (2,2-dichlorvinyl)-2,2-dimethylcyclopropancarboxylat (Permethrin) 5,05 g
2-(2-Butoxyethoxy)ethyl 6-propylpiperonylether (Piperonylbutoxid/ PBO) 10,1 g
Chrysanthemum-cinerariaefolium-Extrakt aus offenen und reifen Tanacetum-cinerariifolium-Blüten, mit Kohlenwasserstoff-Lösungsmittel gewonnen 1 g
Предупреждения за опасност и препоръки за безопасност
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS09

Сигнална дума: Внимание

Препоръки за безопасност:

  • P273 - Да се избягва изпускане в околната среда.
  • P391 - Съберете разлятото.
  • P501 Изхвърлете съдържанието/контейнера в пункт за събиране на опасни или специални отпадъци в съответствие с местните, регионалните, националните и/или международните разпоредби.

Предупреждения за опасност:

  • H400 - Силно токсичен за водните организми.
  • H410 - Силно токсичен за водните организми, с дълготраен ефект.
  • EUH208 - Може да предизвика алергична реакция.
Правна информация
Производител: Bioranch GmbH, Harkampsheide 19, 48291, Telgte, Германия, www.bioranch.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Absorbine UltraShield Black

4 клиентски рецензии на други езици

4,8 от 5 звезди
5 звезди
4 (80%)
4 звезди
1 (20%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

5 оценки

Все още няма рецензии на български, но 4 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder