Ewalia Crossis - Плодове, 400 г

Лакомство без гузна съвест

€ 11,10 € 11,69 -5%

(€ 27,75 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 400 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Без зърно
  • Веган
  • С амарант

Често се купува заедно с V-POINT RELAXO forte - Премиум билков прах за кучета и коне, 500 г

Ewalia Crossis - Плодове, 400 г € 11,10 (€ 27,75 / кг)
V-POINT RELAXO forte - Премиум билков прах за кучета и коне, 500 г € 58,49 (€ 116,98 / кг)
Обща цена: € 69,59
Описание

Тези лакомства са изцяло веган. Амарант и плодове допълват страхотната рецепта.

Арт.-№: EW-8002
Съдържание: 400 г
EAN: 9120088911331
Номер на производителя: 8002
Марки: Ewalia
Декларация за фуражи: Допълнителна храна
Състав

50 % амарант, бананово брашно, сушен морков, ябълково кюспе, Чипс от банан, червена боровинка, парченца кайсия, настърган кокос, рапично масло

Съставки

аналитични компоненти

Съставки
суров протеин 10,2 %
сурови масла и мазнини 11 %
Сурови фибри 5,6 %
Rohasche 1,2 %
Калций 0,29 %
Phosphor 0,35 %
Natrium 0,05 %
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: EWALIA GmbH, Industriestraße 18, 8321, St. Margarethen an der Raab, Австрия, office@ewalia.at, www.ewalia.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Ewalia Crossis - Плодове

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.