NAF Ice Cool, 3 кг

За регенерация на краката след повишено натоварване

€ 48,14 € 53,49 -10%

(€ 16,05 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 3 кг

Още 2 броя на склад

Доставка до сряда, 14. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За уморени крака
  • Охлаждащ и успокояващ
  • Смес от глина, хамамелис и арника

Често се купува заедно с bremsenbremse Репелент против насекоми - Classic, 750 мл

NAF Ice Cool, 3 кг € 48,14 (€ 16,05 / кг)
bremsenbremse Репелент против насекоми - Classic, 750 мл € 32,39 (€ 43,19 / л)
Обща цена: € 80,53
Описание

Охлаждащата смес от глина, хамамелис и арника охлажда и успокоява напрегнатите и уморени крака. Идеална за възстановяване след напрегнати периоди на работа.

Приложение:
Нанесете обилно върху краката. Покрийте с найлоново фолио и след това превържете крака. оставете да действа 24 часа, след което изплакнете с вода.

Инструкции за употреба:

  • NAF препоръчва продуктът да се тества върху малък участък от кожата 24 часа преди първото нанасяне.
  • Само за външна употреба.
  • Подходящ само за животни.
Арт.-№: FKF-P90040-K
Съдържание: 3 кг
EAN: 5032410134612
Номер на производителя: P90040-K
Марки: NAF
Област на приложение: Регенерация
Предупреждения за опасност и препоръки за безопасност

Предупреждения за опасност:

  • H225 - Силно запалими течност и пари.
  • H226 - Запалими течност и пари.
  • H302 - Вреден при поглъщане.
  • H312 - Вреден при контакт с кожата.
  • H315 - Предизвиква дразнене на кожата.
  • H317 - Може да причини алергична кожна реакция.
  • H318 - Предизвиква сериозно увреждане на очите.
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Greencoat Ltd, Wonastow Road, Industrial Estate West, GB-NP25 5J, Monmouth, Великобритания, www.naf-equine.eu
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за NAF Ice Cool

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder