Bense & Eicke PferdeDeo Superfresh, 500 мл

Натурална формула

€ 23,74 € 24,99 -5%

(€ 47,48 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Покрива естествената миризма
  • С натурални масла
  • Интензивен аромат

Често се купува заедно с Bense & Eicke BremsenSchock, 500 мл

Bense & Eicke PferdeDeo Superfresh, 500 мл € 23,74 (€ 47,48 / л)
Bense & Eicke BremsenSchock, 500 мл € 26,99 (€ 53,98 / л)
Обща цена: € 50,73
Описание

HorseDeodorant Superfresh е базиран на натурална формула и е идеален за летните месеци, тъй като маскира естествената миризма на коня.

Маслата от кокос, лимон, мента, мащерка и розмарин не само придават на коня ви свеж и интензивен аромат, но и осигуряват богата грижа за кожата и козината – за перфектни резултати!

Употреба:

  • Разклатете добре преди употреба.
  • Напръскайте равномерно и обилно върху козината.

Бележки:

  • Подходящ и за коне с екзема.
  • Поради натуралните съставки е възможно фазово разделяне. Това не влияе върху качеството или ефективността на спрея.
Арт.-№: BE-1250
Съдържание: 500 мл
EAN: 4037714012506
Номер на производителя: 1250
Марки: Bense & Eicke
Област на приложение: Лятна екзема
Предупреждения за опасност и препоръки за безопасност

Предупреждения за опасност:

  • EUH208 - Може да предизвика алергична реакция.
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Bense & Eicke GmbH & Co. KG, Edemisser Dorfstraße 25, 37574, Einbeck, Германия, www.bense-eicke.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Bense & Eicke PferdeDeo Superfresh

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder