NATUSAT Плодове от шипка, 500 г

10 пъти повече витамин С от същото количество цитрусови плодове!

€ 10,69

(€ 21,38 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 500 г

В наличност от 12. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до петък, 16. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 99,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подпомага здравословната функция на хрущяла и съединителната тъкан
  • Насърчава здравословната функция на имунната система
  • 100% натурални

Често се купува заедно с NATUSAT Мехлем с дафинов лист, 500 мл

NATUSAT Плодове от шипка, 500 г € 10,69 (€ 21,38 / кг)
NATUSAT Мехлем с дафинов лист, 500 мл € 13,59 (€ 27,18 / л)
Обща цена: € 24,28
Описание

Шипките се характеризират с особено високо съдържание на витамин С. Те подпомагат здравословната функция на имунната система и насърчават естественото развитие на хрущяла и тъканите.

Препоръчителна употреба:

  • 10-30 г на 500 кг телесно тегло на ден
Арт.-№: NAT-25075
Съдържание: 500 г
EAN: 4260378070548
Номер на производителя: 25075
Марки: NATUSAT
Форма на прием: Люспи
Декларация за фуражи: Допълнителна храна
Коне: всички коне
Съхранение: Съхранявайте далеч от аромати, Дръжте плътно затворен, Съхранявайте на сухо място
Област на приложение: Стави, връзки, сухожилия (мускулно-скелетна система), Имунна система и защита
аналитични компоненти
Съставки
Сурови фибри 24,6 %
Rohprotein 0 %
Rohöle und -fette 0 %
Rohasche 0 %
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Natusat GmbH, Haldenloh C1, 86465, Welden, Германия, www.natusat.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за NATUSAT Плодове от шипка

5,0 от 5 звезди
5 звезди
7 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

7 оценки